Už 15 rokov pôsobíme v oblasti reklamných, grafických a IT služieb.

Neustálemu napredovaniu firmy v minulosti pomohla predajňa, ktorá prispela nenahraditeľnými skúsenosťami v komunikácii so zákazníkmi, čo v súčasnosti prispieva k zrýchleniu procesov v priebehu realizácie celej zákazky.

Na počiatku pôsobnosti boli našimi hlavnými činnosťami najmä výroba pečiatok, tlač vizitiek a propagačných materiálov, tvorba logotypov, reklamná a interiérová fotografia, návrh a predaj IT.

Ťažiskovým produktom bola pre nás tvorba webdizajnu, webstránok a internetových obchodov. Postupne sme rozvíjali problematiku tvorby webstránok a eshopov, realizovali sme niekoľko portálov a učili sa ako udržiavať krok s rýchlo sa rozvíjajúcimi technológiami a trendami. Neustále sme sa prispôsobovali požiadavkám trhu a čoraz náročnejších zákazníkov.

Ponúkame Vám komplexné riešenie webstránky a internetového obchodu spolu s optimalizáciou pre vyhľadávače vrátane realizácie produktových fotografií a videí pre eshop. Zabezpečíme pre Vás prepojenie eshopov s Vašimi ekonomickými systémami, vďaka ktorému zabudnete na starosti súvisiace s prevádzkou eshopov a získate nástroj pre automatické aktualizácie a hlavne okamžitý prehľad o pohyboch tovarov a objednávkach.

Rok 2015 bol veľmi progresívny. Investovali sme do špeciánych technológií pre foto a video produkciu, ktoré nám poskytujú širšie možnosti ako napríklad realizáciu 360° a 3D produktovej a časozbernej fotografie a produkciu videa. Tieto technoloógie nám umožňujú aj realizáciu populárneho časozberu. V súvislosti s videoprodukciou ponúkame našim zákazníkov aj tvorbu zvukovej stopy.

Od roku 2015 sme sa rovnako začali venovať aj 3D tlači, ktorá začína byť na trhu čoraz žiadanejšia a ktorá nám zároveň umožnila výrobu vlastných technologických zariadení pre špeciálnu fotografiu a video. Tlačíme rôznymi termoplastickými materiálmi prostredníctvom technológie FDM.

vizitka navysku

Budeme radi, ak nás požiadate o cenovú ponuku alebo o osobné stretnutie. Máme za sebou dlhoročné skúsenosti a desiatky spokojných zákazníkov a veríme, že vy budete medzi nimi.

Názov firmy: Ing. Branko Hojčuš - SOLLERS
Fakturačná adresa: Párovská 7, 949 01 Nitra

Identifikačné údaje: IČO: 37 217 747, DIČ: 1020394452

Telefón: +421 949 531 590
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.